WEBOVÉ STRÁNKY

KTERÉ VÁS VYSTIHNOU

DESIGN

WEBOVÝCH STRÁNEK

Navrhujeme webové stránky pro podnikatele a malé organizace. Pracujeme s redakčním systémem WordPress (CMS), který patří k celosvětově nejrozšířenějším otevřeným redakčním systémům pro tvorbu webů.

Naší předností je, že se nespecializujeme pouze na webové stránky. Probereme s Vámi strategii prodeje, zvolíme vhodné marketingové nástroje a vybavíme Vás vším potřebným, co pro své podnikání potřebujete. Pro Vaše webové stránky upravíme texty, zajistíme korektury, překlady, fotografa atd.

naše projekty

logo - webové stránky - vizitky - pozvánka na seminář

Terapeutka a lektorka Martina se rozhodla posunout svou prezentaci. Společně jsme vytvořili logo a nové webové stránky, které nahradily ty původní, již nevyhovující. Na nový design webu jsme navázali přípravou vizitek a pozvánkou na třídenní seminář. Vše v jednotném stylu a barvách, které si Martina určila s důrazem na laskavost, přátelskost a porozumění.

webové stránky a přidávání příspěvků, grafické práce

Dlouhodobou spolupráci se Sdružením jsme zahájili tvorbou webu, který nahradil ten původní, nevyhovující z hlediska responsibility. Věnovali jsme se brand identy a spolupracující grafička Adéla Julišová vytvořila v rámci své bakalářské práce Brand Book, se kterým pravidelně pracujeme při tvorbě různých grafik, brožur a pozvánek. V roce 2022 jsme spravovali také facebook.

webové stránky – grafika na obytný vůz

Cílem webových stránek je představit citlivě zrekonstruovaný statek vhodný pro pobyty přátel, svatby a firemní nebo sportovní akce. Základem webové prezentace jsou vlastní kvalitní fotografie a vypilované texty. Zadáním bylo představit Statek Břežany jako místo, kde si klienti mohou užít komfortu soukromí a péče jako u babičky. Připravili jsme také grafiku pro polep obytného vozu.

logo - webové stránky - cedule označující knihovnu a čtení z poličky

Webové stránky knihovny vznikly na základě zakázky městyse Davle. Ruku v ruce s renovací knihovny vznikalo logo a nový web. Na tvorbě loga se podílela grafička Adéla Julišová, fotografie zajistil Maty. Připravili jsme jednoduchý brand sheet, který pomáhá knihovnici Petře při tvorbě příspěvků na sociální sítě. Web připraven tak, aby s ním Petra mohla snadno a často pracovat.

logo - webové stránky - vizitky - vzor prezentace

Konzultantka, lektorka a mentorka Monika Kavanová se na nás obrátila s požadavkem vytvořit webové stránky. Společně jsme připravili jednoduché logo, texty na webové stránky, mentimetr, který vyjadřoval filozofii a principy, které uplatňuje při práci s klienty. Pro další svou činnost Monika potřebovala také nové vizitky a vzor prezentace.

logo - webové stránky - vizitky - vzor prezentace

Tým zkušených realitních odborníků potřeboval pro rozjezd svého podnikání logo, webové stránky, vizitky a vzor prezentace. Náš klient měl jasnou představu o tom, jak by jeho brand měl vypadat a co by měl vyjadřovat. Zapojoval se do vzniku všech nástrojů marketingové komunikace a sám si určoval cesty, kterými jsme se ubírali.

webové stránky

Potěšil nás požadavek na vytvoření webových stránek školky, kterou navštěvovala Zita, jeden člen z dua laramarketing. Školka doposud neměla své webové stránky, a proto bylo třeba vytvořit mapu webu a připravit obsah. Učitelky měly přání, aby web obsahoval fotogalerii, kalendář akcí, aktuality a dále pdf jídelníček – tedy důležité informace a oblasti zájmů rodičů dětí ve školce. 

webové stránky

Webové stránky představují luxusní bambusové domky na Bali, které majitelé pronajímají klientům z celého světa. K dispozici jsme dostali jednoduchý brand manuál a podobu stránek jsme konzultovali s externím grafikem. Klient dodal kvalitní fotografie a videa, které podporují úspěšný byznys klienta. Na web jsem implementovali IG profil, který je úspěšným marketingovým nástrojem klienta.

logo - webové stránky - vizitky - leták

Sociální pracovnice Martina se chce své profesi věnovat i jako podnikatelka. Své podnikání rozjíždí, a proto jsme vymysleli úsporné řešení. Pro tvorbu webu jsme zvolili neplacené prostředí webnode. Dále jsme připravili vizitky a letáky, které může šířit online nebo zanechat na vhodných místech. Celou jednotnou marketingovou komunikaci doplňuje jednoduché logo.

JAK PRACUJEME

ZADÁNÍ A CENOVÁ NABÍDKA

Společně zjistíme, jaké webové stránky potřebujete – jaký budou mít účel a co by měly umět. Vytvoříme Vám nabídku, která bude obsahovat odsouhlasené zadání, cenovou kalkulaci a termíny.

DOMÉNA A HOSTING

V případě potřeby pomůžeme zajistit doménu i hosting (doména i hosting zůstanou ve Vašem vlastnictví).

PŘÍPRAVA TEXTŮ

Pokud nemáte připravené texty, pomůžeme Vám je sestavit. V případě zájmu zajistíme copywriting, který posune Vaše texty k dokonalosti. To vše v češtině i angličtině.

GRAFICKÝ NÁVRH

Připravíme grafický návrh webu, do kterého zapracujeme dodané grafické prvky jako např. logo, barvy, fotografie, které budou k dispozici. Chybějící grafiku vyrobíme – věnujeme se grafickému designu. Spolupracujeme také s jinými grafiky a dále fotografem.

TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK

Webové stránky připravíme dle grafického návrhu ve WordPressu. Jakmile jsou hotové, podíváme se společně na výsledek a zapracujeme případná doplnění a připomínky. Zajistíme optimalizaci pro různá zařízení (mobily, tablety, notebooky, počítače). Přihlásíme webové stránky do Seznamu.cz a Google.com a zajistíme SEO prostřednictvím pluginů.

ZAŠKOLENÍ

Připravíme Vám pdf kuchařku, podle které si budete moci sami upravovat základní texty, přidávat příspěvky a fotografie do galerie.  Poskytneme osobní nebo online trénink. Zaškolení je součástí nabídky a nic navíc Vás nestojí.

SPRÁVA WEBOVÝCH STRÁNEK

O webové stránky se musíte dále starat, aby fungovaly tak, jak mají. Pokud budete mít zájem, zajistíme péči o Vaše weby – budeme provádět pravidelné zálohy, kontroly, aktualizace atd.

WEBOVÝ BALÍČEK

DESIGN WEBOVÝCH STRÁNEK

Webové stránky o rozsahu Home Page a max. 3 podstránky
Návrh grafického designu
Optimalizace pro vyhledavače a různá zařízení
Základní SEO prostřednictvím pluginu
Cookie lišta

Správa webových stránek 1 ROK

V délce 1 roku
Zálohování obsahu webu
Pravidelné aktualizace
Konzultace na telefonu

Cenovou nabídku vytvoříme na základě detailního zadání.